Rochia este minunata, materialul este foarte plăcut, numărul s-a potrivit perfect. Felicitări! Sunt foarte bucuroasa pentru alegere!
Culoare ,model care nu trece neobservat.Singura parte negativă este ,ca nu pun un nasture de rezervă .Asta am observat și la rochii tip cămașă .
Experienta groaznica.
Produsul a venit botit, impachetat oribil, nicidecum la ce te ai astepta cand dai pe o fusta 100+ euro. Parea ca si **** a fost uitat pe un raft si trimis asa pe fuga, graba!
Mi s-a spus ca asa se comporta materialele naturale...dar personalul poate aranja/calca..
Oricat de frumoase ar fi produsele nu recomand si nici nu voi mai achizitiona.
Delicată , fină , deosebită
O rochie romantica! Calitatea materialului, croiala.....toate de nota 10.













































